Sharon Stone İşler Böyle Yürüyor Diyerek Başından Geçen Tacizi Anlattı

Yılların eskitemediği oyunculardan biri olan Sharon Stone, başından geçen tacizi isim vermeden anlattı.

Sharon Stone İşler Böyle Yürüyor Diyerek Başından Geçen Tacizi Anlattı

Sharon Stone İşler Böyle Yürüyor Diyerek Başından Geçen Tacizi Anlattı

Town & Country dergisinin Ekim sayısının kapağına konuk olan Stone, çarpıcı açıklamalarda bulunarak, sinema sektöründe maruz kaldığı cinsel taciz hakkında konuştu. Sharon Stone işlerin böyle yürüdüğünü dile getirerek; 'Yönetmen sahnede yön bulmam için kucağına oturmamı istedi. Ona kucağına oturmayacağımı söyledim. Beni az kalsın karavana geri gönderecekti. İşler böyle işliyor.’ ifadelerini kullandı.

Dergide röportaj verdiği söz konusu olay, oyuncunun para kazanma kabiliyetinin zirvesinde olduğu bir dönemde gerçekleşti. Kariyerinde, Temel İçgüdü 2 (Basic Instinct 2) filmiyle zirveyi gören Stone, bu filmden 13 milyon dolardan fazla para kazanmıştı.

‘GÖĞÜSLERİMİ GÖRMEK İSTİYORLAR’

Temel İçgüdü serisi ile bir erotik film ikonuna dönüşen Pensilvanyalı oyuncu, ‘İnsanlar hala göğüslerimi görmek istiyor, 62 yaşındayım!’ diyerek sitemini belli etti.

Güzel oyuncu, 1990’lı yıllarda nasıl ün kazandığını ise; şu ifadelerle açıkladı: ‘Sanırım insanların gerçekten bir seks sembolüne ihtiyacı vardı. Demek istediğim, öyle seksi olduğumu hiç düşünmemiştim. Temel İçgüdü’yü çektiğimde karanlık tarafımı keşfettim ve onunla arkadaş oldum. Kendi kendimden korkmamalıydım. Bence insanlar bunu seksi buluyor.’

Stone, sözlerine Marilyn Monroe’nun kariyeri boyunca neler hissettiğini çok iyi anladığını ekledi: ‘Bu Marilyn Monroe için çok zor olmuştu. Bus Stop ve The Misfits gibi gerçekten önemli filmler çekti. Ama yine de o şey olmaktan kurtulamadı.'

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR