Sezin Erbil'in sosyal medyada paylaştığı bir fotoğrafın altına 'Kaç kızı babanızın yatağına böyle düşürdünüz?' yorumu gelince ortalık karıştı.

Mehmet Ali Erbil’in büyük kızı Sezin Erbil, sosyal medya hesabı üzerinden kendisine gelen hakaret dolu bir yorumu büyük bir soğukkanlılıkla hesabından paylaştı ve o kötü yoruma cevap verdi.

Sözlerinde sakinliğini korumayı tercih eden Erbil satırlarını “Hak yemeyin günah” sözleriyle bitirmiş. İşte Sezin Erbil’e gelen o çirkin yorum ve Erbil’in ona verdiği cevap:

"Bana gelen yoruma bakın daha doğrusu hakaret ve beddua! Sen kimsin ki bana iftira atıp birde beddua ediyorsun? Bugüne kadar kötü yorum çok az geldi ama böylesini hiç görmedim! Ben doğduğumdan beri ünlü bir babanın çocuğuyum ve hayatımda utanılacak hiçbir şey yapmadım. Bu kadar düzgün yaşayan bana da dil uzatıyorsanız Allah’ınızdan bulun! Bir düşünün bakalım benim yerimde yaşam standartlarımda şöhretli birinin çocuğu olup böyle yaşayan kaç kişiyiz? Yeter ya takdir etmiyorsunuz bari hak yemeyin günah!"