TV8 kanalının sahibi ünlü yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı'nın uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafı binlerce beğeni aldı. Eylül ayında kızı Melisa'nın babası ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile dünyaevine girmeye hazırlanan modacı Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabı instagram üzerinden takipçileriyle bir aile fotoğrafı paylaştı. Uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Acun llıcalı ve kızı Melisa ile kamera karşısına geçen modacı Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabı instagram üzerinden paylaştığı fotoğrafı yorumlara kapattı. Ünlü modacı Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafa sadece emoji koydu. Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ve modacı Şeyma Subaşı'nın kızları Melisa’nın mutluluğu da açıkça belli oluyordu.

Eylül ayında sevgilisi Acun Ilıca'lı ile dünyaevine girmeye hazırlanan Şeyma Subaşı'nın, sosyal medya hesabı instagram üzerinden paylaştığı bu fotoğraf kısa sürede yaklaşık 250 bin beğeni aldı.ACUN ILICALI KİMDİR?

Reyting rekorları kıran 'Survivor 2017' yarışmasının yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlenen ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, 1969 yılında Edirne'de dünayaya geldi. Aslen Erzurum'lu olan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın 4 tane kızı vardır.