Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın uzun zamandır birlikte olduğu ve önümüzdeki hafta sonu dünyaevine girmeye hazırlandığı müstakbel eşi Şeyma Subaşı'nın merak edilen dövmesinin sırrı sonunda ortaya çıktı. Bir kız çucğu annesi Şeyma Subaşı'nın İngilizce dövmesi dikkatlerden kaçmadı. Şubaşı'nın dövmesinin anlamı ise çok şaşırttı. Dövmenin anlamının 'Yapabileceğine inandı ve yaptı' olduğu iddia edildi.

ACUN ILICALI ŞEYMA SUBAŞI'NA DÜĞÜN HEDİYESİ OLARAK EV SATIN ALDI!

Ünlü yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Şeyma Subaşı'na düğün hediyesi olarak 56 milyon TL değerinde boğaza sıfır ev satın aldı. Magazin dünyasının en sık takip ettiği ünlü isimlerinden olan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile kızı Melisa'nın annesi Şeyma Subaşı, önümüzdeki eylül ayında nikah masasına oturmaya hazırlanırken ünlü sunucu Acun Ilıcalı'nında düğün hediyesi ortaya çıktı.

Eylül ayında Fransa'da evlenecek olan Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı çifti, düğün hazırlıkları için tam gaz hazırlıklara devm ediyorlar. Düğünün ardından parti için mekan kapatan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın sürprizleri bununla bitmedi. Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı şimdi de kızı Melisa'nın annesi Şeyma Subaşı için Kuruçeşme'de 56 milyon TL değerinde ev satın aldı.