Şeyma Subaşı'da artık hakkını hukuki yollardan arayacak. Subaşı ailesi ve kendisi hakkında yapılan ve hakaret içeren yorum ve haberlere hukuki yoldan cevap vermeye karar verdiklerini açıkladı.

2017 yılında uzun süredir birlikte olduğu Acun Ilıcalı ile evlenen Şeyma Subaşı sosyal medyayı aktif kulanan ünlüler arasında yer alıyor. Hayatıyla ilgili paylaşımları magazin basınına sıkça konu oluyor. Ancak yapılan bazı yorumların hakarete vardığını dile getiren Subaşı, yeni bir paylaşımda bulunarak ailesi ve kızıyla ilgili yapılan kötü yorumlara dava açacağını belirtti.

İşte Şeyma Subaşı'nın o paylaşımı:

"Normalde hakkımda yapılan, yazılan doğru-yanlış hiç bir şeye cevap vermemenin daha doğru olduğunu düşünmüşümdür. Ama çocuğumuz ve ailemizle ilgili yapılan kötü niyetli yazı ve haberlerin hepsine dava açmaya karar verdik. Neden birbirimizle uğraşmaktan, provoke etmekten bu kadar keyif alıyoruz gerçekten bilmiyorum. (kendimi de katıyorum çünkü kimseye ders vermeye çalışmak gibi bir hadsizlik yapmak istemem) Her şeyin moda olduğu bu dönemde 'iyi niyetli olmak' da moda olsa keşke..."

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı doğru kaydırın.