Evlilik hazırlıkları yapan modacı Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından denediği gelinliklerin fotoğraflarını paylaştı. TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı'nın uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabı instagram üzerinden denediği gelinlik modellerini paylaştı. Eylül ayında kızı Melisa'nın babası ile dünyaevine girmeye hazırlanan modacı Şeyma Subaşı'nın düğünde nasıl bir gelinlik giyeceği herkes tarafından merak ediliyor. Yakın arkadaşlarıyla beraber yaşadığı gelinlik deneme serüvenini sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla da duyuran modacı Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabı üzerinden yeni paylaşımlar yaptı.

''YORGUN HİSSEDİYORUM''

İlk başta denediği gelinlik modelini yorumlara kapalı olarak paylaşan modacı Şeyma Subaşı, sonrasında sosyal medya hesabından yorgunluğunu gösteren bir paylaşımda bulundu. Eylül ayında dünyaevine girmeye hazırlanan ünlü modacı Şeyma Subaşı, ayaklarını yukarıya kaldırmış bir şekilde oturduğu fotoğrafı 'Hayatımın en güzel anı fakat yorgun hissediyorum' notuyla yayımladı.

Kızı Melisa'nın babası Acun Ilıcalı ile dünyaevine girmeye hazırlanan modacı Şeyma Subaşı, ayrıca sosyal medya hesabı instagram'ın hikaye bölümünden başka bir gelinliğin fotoğrafını takipçileriyle paylaştı.