Şeyma Subaşı Ilıcalı, ünlü medya sahibi Acun Ilıcalı'nın eşidir.

Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı'nın Melisa adında bir kız çocukları vardır.

Acun Ilıcalı, eski eşi Zeynep Ilıcalı ile evliliği devam ederken, Şeyma Subaşı ile magazin sayfalarında isimleri duyulmuştu.

Bir süre sonra da Zeynep Ilıcalı'yla boşanma süreçleri gündeme geldi. Uzun süren boşanma davasının ardından Zeynep Ilıcalı'dan boşanan Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı'yla birlikte yaşamaya başladı.

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı çiftinin Melisa adında bebekleri oldu. Bir kaç sene sonra ise evlenmeye karar veren çift yabancı bir ülkede çok büyük ve gösterişli bir düğünle dünya evine girdi.

1990 doğumlu olan Şeyma Subaşı artık Ilıcalı soyadını da kimliğine eklemiş bulunmaktadır.

Peki Şeyma Subaşı gerçekte kimdir?

2 Temmuz 1990 doğumlu Şeyma Subaşı, Samsun doğumludur.

Babasının adı Mustafa Subaşı, kardeşlerinin adı ise; Kübra Subaşı, Ozan Berk Subaşı'dır.

Lise eğitimini Cağaloğlu Anadolu Lisesi'nde tamamlayan Şeyma Subaşı, Üniversite eğitimini ise İstanbul Aydın Üniversitesi'nde tamamlamıştır.

Şeyma Subaşı Nasıl Ünlü Oldu?

02 Temmuz 1990 tarihinde Samsun’da dünyaya gelen Şeyma Subaşı, ünlü olmak için ilk adımını 2008 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasıyla attı.

Daha 16 yaşında katıldığı Miss Turkey yarışması onun hayatına yön çizmesinde çok hususi bir yer edinmiştir.

Ünlü tasarımcıların ve modacıların defilelerinde boy göstermiş ve bunun sonucunda üniversite öğrenimini de kariyerine uygun olarak belirlemiştir.

İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Moda Tasarım Programı öğrencisi olan Şeyma Subaşı, Var Mısın Yok Musun? Adlı yarışmaya katılımda bulunmuş ve 69 bin TL ödül kazanarak ayrılmıştır.

Bu yarışma geçmişinin ardından Acun Ilıcalı ile arkadaşlığıyla gündeme gelen Şeyma Subaşı, Yok Böyle Dans isimli yarışmada kostüm tasarımcısı olarak çalışmaya devam etmiştir.

Acun Ilıcalı ile hayatını birleştiren ve bu ilişkiden bir çocuğu bulunan Şeyma Subaşı’nın sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf olay olmuş, Şeyma Subaşı’nın İspanya Ibiza’da yemek yerken çekilen kare de parmağındaki tektaş yüzüğe tepkiler yağmıştı.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.