Ekranların sevilen dizisi 'Kiralık Aşk'la büyük bir çıkış yaşayan Elçin Sangu ile Barış Arduç'un yeni projeleri olan 'Mutluluk Zamanı' filmi geçen günlerde vizyonda yerini aldı.

YAKIN SAHNELERİNE BAKMADI

Sangu ve Arduç'un başrollerini paylaştığı filmin galası İstanbul ve Ankara'da gerçekleşti. Filmin İstanbul'daki galasına Elçin Sangu'nun sevgilisi Yunus Özdiken de geldi. Filmdeki romantik yakınlaşma sahneleri başlayınca Elçin Sangu'nun sevgilisi Yunus Özdiken sessizce salonu terk etti, o sahneler bitince de gelip yerine oturdu.

"AMERİKA YA DA İSVİÇRE'DE BÜYÜMEDİK"

Konuyla ilgili Haberturk'e konuşan Özdiken şunları söyledi: "Elçin'e ve işine saygı duyuyorum. Kendisine de çok güveniyorum. Çok profesyonel bir kişidir. Ne kadar iyi eğitim alırsanız veya büyütülürseniz büyütülün bu topraklarda belli bir bakış açısı ile büyütülüyorsunuz. Amerika veya İsviçre'de büyümedik. Benim kişisel tercihim bu tarz sahneleri izlememek yönünde. Ama bu ne yapılan işe sinirlendiğim ya da profesyonelliğinden emin olmadığım, şüphelendiğim anlamına gelmiyor. Gayet samimi bir izlemekten hoşlanmama duygusu. O kadar da özgürlüğüm olsun."