Reyting rekorları kıran ancak gönüllüler takımında mücadele etmiş Ogeday Girişken'in şampiyon olması ile final yapan 'Survivor 2017' yarışmasının ünlüler takımında mücadele eden eski milli futbolcu Serhat Akın, verdiği bir söyleşide 'Survivor' yarışmasını hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yazar Ali Eyüboğlu, yıldız futbolcu Seerhat Akın'ın Survivor pişmanlığı hakkında bir yazı kaleme aldı.

İşte Yazar Eyüboğlu'nun kaleme aldığı yazının bir bölümü:

TV8 ekranında defalarca “Survivor”a katıldığı için memnuniyetini ifade eden sevilen isim Serhat Akın, Kenan Başaran’a verdiği söyleşide ise “Survivor’a gittiğim için pişmanım” dedi.

Sebep?

TV8 ekranlarında yayınlanan “Survivor Panorama” programının yorumcusu Hakan Hatipoğlu ile Duygu Çetinkaya’nın kendisi ve ailesi hakkında söyledikleri...

Başaran’ın, “Poster olmuş bir futbolcunun ‘Survivor’da azarlandığını görmekten hoşlanmadım. Sen ne dersin?” sorusuna Serhat Akın, şu cevabı verdi:

“Çok doğru. Hatıralar zedeleniyor. Bu kadar zor ve bel altı vurmalar olacağını bilmiyordum. Panorama’da hakkımda söylenenler, Duygu Çetinkaya’nın çocuğum için ‘Türkçe bilmiyor’ demesi beni çok üzdü, yaraladı.”

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, “Survivor”da kariyerli yarışmacı sorunu yaşamamak için eski milli futbolcu Serhat Akın’ın söylediklerinden gerekli dersleri çıkarmalı.