Acun Ilıcalı'nın sunduğu 'Survivor 2017' yarışmasının dün akşam ekranlara gelen ödül oyununda takım arkadaşı Sabriye Şengül'ün başarısız olmasına öfkelenen eski fenerbahçeli yıldız Serhat Akın, takım arkadaşına ateş püskürdü. TV8 ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran, Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği 'Survivor 2017' yarışmasının dün akşam ekranlara gelen bölümünde iki takım lüks yaşam ödülü için yarıştı. Jakuzi, masaj, yatak ve kuaför imkanlarının sağlandığı ödül oyununda kazanan taraf gönüllüler takımı oldu. Oyunan kaybeden tarafı olan ünlüler takımında ise, sinirler gerildi.

'Survivor 2017' yarışmasının dün akşam ekranlara gelen ödül oyununda kötü performans sergileyen Sabriye Şengül'ün, bitiş noktasına rakiplerinden çok arkada gelmesi gözlerden kaçmadı. Bu durum, hırsı nedeniyle bazı zamanlar gerilime neden olan, ünlüler takımının başarılı yarışmacısı Serhat Akın'ı sinirlendirdi.

TAKIM ARKADAŞLARIYLA DERTLEŞTİ

Eski Beşiktaş'lı futbolcu İlhan Mansız ve Sema Apak ile dertleşen eski milli futbolcu Serhat Akın, "80 metre parkur, geriden geliyorsun. Yoruldum artık. Böyle bitecekse Survivor bitsin yani. Ben istemiyorum o zaman, ben kazanmayayım. Gitmeyelim Kuzey Kıbrıs’a yani" diyerek, sitem etti.