Serenay Sarıkaya'nın Düğünde Giydiği Kıyafeti Görenler Şoke Oldu!

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinin düğününe, kıyafetiyle damga vurdu.

Ekranların sevilen oyuncusu Fahriye Evcen ve reyting rekorları kıran 'Kara Sevda' dizisinde 'Kemal' karakterine hayat veren başarılı oyuncu Burak Özçivit çiftinin düğününe sevgilisi Kerem Bursin ile katılan Puhu TV ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran, ancak geride bıraktığımız haftalarda sezon finali yapan 'Fi' dizisinde 'Duru' karakterine hayat veren güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, derin yırtmacıyla yine gündem oldu.

Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan 'Çalıkuşu' dizisinin setinde birbirlerine aşık olan ve 3.5 senedir birlikte olan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifit, dün Sait Halim Paşa Yalısı'nda yapılan görkemli bir törenle dünya evine girdi. Birçok ünlü ismin yer aldığı düğünden renkli kareler sosyal medyayı salladı.

SERENAY SARIKAYA DÜĞÜNE DAMGASINI VURDU

Sait Halim Paşa Yalısı'nda yapılan düğüne uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi yakışıklı oyuncu Kerem Bursin ile gelen reyting rekorları kıran 'Fi' dizisinde canlandırdığı 'Duru' karakteri ile adından sıkça söz ettiren ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, derin yırtmacıyla Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çiftinin düğününe damga vurdu.

Yorum Yaz

Diğer Magazin Haberleri-->