Star TV ekranlarında yayınlanan 'Duymayan Kalmasın' programının ünlü sunucusu Seren Serengil, Derya Baykal'ın kızı hakkında flaş iddialarda bulundu. Ünlü sunucu Seren Serengil'in kızı hakkında ortaya attığı iddialar karşısında sert tepkiler veren Derya Baykal'ın sözlerinden sonra ünlü sunucu Seren Serengil gözyaşlarına hakim olamadı: Ünlü sunucu Seren Serengil, "Bir anne olarak tabii ki objektif olamıyorlar. Ama bize gelene kadar çocuğunuza 'kızım evli adamla adın çıkıyor' demiyor musunuz?" göndermesinde bulundu. "Mahkemede görüşeceğiz." diye söylemde bulunan Derya Baykal'a, ünlü sunucu Seren Serengil'in verdiği yanıt "Önce kızına evli adamlarla ne işin var diye sor." oldu.

''YUVA YIKAN KADIN OLARAK GÖSTERİYOR''

Star TV ekranlarında yayınlanan 'Duymayan Kalmasın' programının ünlü sunucusu Seren Serengil, Derya Baykal'a şu sözlerle ateş püskürdü: ''Bu konuşmayı bize değil de, kızınızı karşınıza alıp onunla yapsanız daha iyi olurdu. Kızınızı bir gece kulübünde bizim gördüğümüz gibi inanıyorum ki bu serzenişleri ona yapardınız. Bütün Türkiye kızınızı 'yuva yıkan kadın' olarak gösteriyor. İnternete girerseniz, görürsünüz. Bir anne olarak tabii ki objektif olamıyorlar. Ama bize gelene kadar çocuğunuza 'kızım evli adamla adın çıkıyor' demiyor musunuz?

Derya Baykal'ın kelimeleriyle büyük şoka uğrayan 'Duymayan Kalmasın' programının ünlü sunucusu Seren Serengil, Derya Baykal'ın 'Anne olmayan anlayamaz' sözlerini duyunca gözyaşlarına hakim olamadı.