24 Temmuz 2019
  • Istanbul 25.56°
  • Ankara 22.22°
  • Izmir 28°
İmsak 03:56
Güneş 05:45
Öğle 13:16
İkindi 17:12
Akşam 20:36
Yatsı 22:18
BIST102.556
Dolar5,7137
Euro6,3777
Altın260,98

Seren Serengil'den Flaş Açıklama: 'Derya Baykal'ın Kızı Evli Adamlarla'

Ünlü sunucu Seren Serengil, Derya Baykal'ın kızı hakkında flaş iddialarda bulundu.

Seren Serengil'den Flaş Açıklama: 'Derya Baykal'ın Kızı Evli Adamlarla'

Star TV ekranlarında yayınlanan 'Duymayan Kalmasın' programının ünlü sunucusu Seren Serengil, Derya Baykal'ın kızı hakkında flaş iddialarda bulundu. Ünlü sunucu Seren Serengil'in kızı hakkında ortaya attığı iddialar karşısında sert tepkiler veren Derya Baykal'ın sözlerinden sonra ünlü sunucu Seren Serengil gözyaşlarına hakim olamadı: Ünlü sunucu Seren Serengil, "Bir anne olarak tabii ki objektif olamıyorlar. Ama bize gelene kadar çocuğunuza 'kızım evli adamla adın çıkıyor' demiyor musunuz?" göndermesinde bulundu. "Mahkemede görüşeceğiz." diye söylemde bulunan Derya Baykal'a, ünlü sunucu Seren Serengil'in verdiği yanıt "Önce kızına evli adamlarla ne işin var diye sor." oldu.

''YUVA YIKAN KADIN OLARAK GÖSTERİYOR''

Star TV ekranlarında yayınlanan 'Duymayan Kalmasın' programının ünlü sunucusu Seren Serengil, Derya Baykal'a şu sözlerle ateş püskürdü: ''Bu konuşmayı bize değil de, kızınızı karşınıza alıp onunla yapsanız daha iyi olurdu. Kızınızı bir gece kulübünde bizim gördüğümüz gibi inanıyorum ki bu serzenişleri ona yapardınız. Bütün Türkiye kızınızı 'yuva yıkan kadın' olarak gösteriyor. İnternete girerseniz, görürsünüz. Bir anne olarak tabii ki objektif olamıyorlar. Ama bize gelene kadar çocuğunuza 'kızım evli adamla adın çıkıyor' demiyor musunuz?

Derya Baykal'ın kelimeleriyle büyük şoka uğrayan 'Duymayan Kalmasın' programının ünlü sunucusu Seren Serengil, Derya Baykal'ın 'Anne olmayan anlayamaz' sözlerini duyunca gözyaşlarına hakim olamadı.

Yorum Yaz

Diğer Magazin Haberleri