20 Eylül 2019
  • Istanbul 22.22°
  • Ankara 20°
  • Izmir 21°
İmsak 05:16
Güneş 06:42
Öğle 13:03
İkindi 16:30
Akşam 19:14
Yatsı 20:34
BIST100.339
Dolar5,7058
Euro6,3116
Altın276,01

Serdar Ortaç'ın Eşi Chloe Loughnan'ın Sosyal Medya Kazancı Dudak Uçuklattı

Serdar Ortaç ile boşanacakları yönünde çıkan haberlerle uzunca bir süre konuşulan Chloe Loughnan'ın, sosyal medya kazancı merak uyandırdı. Chloe Loughnan'ın sosyal medya üzerinden tek paylaşımda aldığı para dudak uçuklattı.

Serdar Ortaç'ın Eşi Chloe Loughnan'ın Sosyal Medya Kazancı Dudak Uçuklattı

Chloe Loughnan'ın Sosyal Medya Kazancı

Serdar Ortaç ile evlendikten sonra adını duyuran ve boşanacakları haberleri ile sık sık gündemi meşgul eden Chloe Loughnan yaptığı paylaşımlar ile kazancını artırdı.

Geçtiğimiz aylarda ticarete yönelen İrlandalı güzel Chloe Loughnan'ın kendi adını taşıyan detoks içecekleri ile kazancını ikiye katladı. Chloe Loughnan'ın, birçok ünlü ismin yaptığı gibi sosyal medyaya da ağırlık verdi.

Serdar Ortaç'ın 27 yaşındaki model eşi Chloe Loughnan, sosyal medya üzerinden reklam yaparak kazancını artırdı. İrlandalı güzel Chloe Loughnan'ın ise sosyal medyada yaptığı reklam içeriklerinden ne kadar aldığı ise merak uyandırdı.

CHLOE LOUGHNAN SOSYAL MEDYADAN NE KADAR KAZANIYOR?

Serdar Ortaç'la boşanacağı konuşulan Chloe Loughnan'ın sosyal medyadan ne kazandığı ise araştırılmaya başlandı. Serdar Ortaç'ın güzel eşi Chloe Loughnan, sosyal medyada paylaştığı reklam içeriklerinden 30 bin TL kazanç sağladı.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Magazin Haberleri