Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç ve eşi Chloe'nin reklam filminden aldıkları ücretin fiyatı dudak uçuklattı. Ünlü popçu Serdar Ortaç ile İrlandalı model eşi Chloe'nin, rol aldıkları reklam filmi için 500 bin TL ücret aldıkları öne sürüldü.

Geride bıraktığımız haftalarda Amerika'dan Türkiye geri dönüş yapan ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, reklam filmi çekti. Bir soğuk çay markasının tanıtıldığı filmde, ünlü popçu Serdar Ortaç'a 3 yıldır evli olduğu eşi Chloe de eşlik etti. Kadıköy'de bir otelin havuzbaşında çekilen çay markasınşarkısını  havuz başında seslendirdi. Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç ve eşi Chloe'nin oynadıkları reklam karşılığında toplam 500 bin TL ücret aldığı iddia edildi.

SERDAR ORTAÇ KİMDİR?

Magazin dünyasının sıklıkla takip ettiği isimlerden olan ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, 1970 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Bilkent Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Bölümünde eğitim hayatına başlayan ünlü popçu Serdar Ortaç, fakat eğitimini tamamlamadan üniversiteden ayrıldı. 1994 yılında ilk albümü 'Aşk İçin' ile müzik dünyasına merhaba diyen ünlü popçu Serdar Ortaç, ardından birçok albüme imzasını atarak, listelerde üst sıralara yükseldi.