Ünlüler camiasının tatil için gitmeyi en çok tercih ettiği yerlerden biri olan Bodrum'da sevenleri ile bir araya gelen ünlü popçu Serdar Ortaç, seslendirdiği şarkı aralarında bekar sevenlerine seslenerek, “Ben delimi buldum, siz de delinizi bulun ve bir an önce evlenin” ifadesini kullandı. Konser verdiği sahneye en çok tıklanan şarkılarından olan 'Gıybet' ile çıkan sevilen popçu Ortaç'ı dinlemeye yaklaşık bin 500 kişi geldi.

Dinlemeye gelen sevenlerine şarkı aralarında çarpıcı açıklamalarda bulunan ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, "Sevgili konuklar bu gece Serdar Ortaç’ın 1994 yılında beri bütün şarkılarını dinleyeceksiniz. Artık evlendiğime göre kimseye 'canım, cicim' demeyeceğim. Bu gece bizim gecemiz olacak. Bizim için eğleneceğiz. Hepiniz Serdar Ortaç’a hoş geldiniz. Ayrıca herkes bir gün aradığı deliyi bulacak" diyerek, ’İki Deli’ isimli en çok sevilen şarkısını söyledi. 

SERDAR ORTAÇ KİMDİR?

Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimlerden biri olan ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, 1970 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Bilkent Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı Bölümü'nü kazanan ancak eğitimine devam etmeyen sevilen şarkıcı Serdar Ortaç, kariyerine 1993 yılında radyolarda çalışarak başladı. Pop müziğinin sevilen ismi Ortaç, ilk albümü 'Karabiberim'i' 1994 yılında piyasaya sürdü. Daha sonra birçok albüme imzasını atan sevilen popçu Ortaç, yaptığı besteler ile birçok ödüle layık görülmüştür. Türkiye'de en çok dinlenilen ve en çok konser veren popçular arasında yer alan ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, uzun süredir Chloe Loughnan ile evlidir.