Ünlü popçu Serdar Ortaç, Ankara'da sevenleri ile bir araya geldi. Konserde önümüzdeki 2018 yılında baba olacağının müjdesini veren Ortaç, hayranlarını sevindirdi. Konser öncesi muhabirlerin soruları cevaplayan sevilen şarkıcı Serdar Ortaç, eşi Chloe'yi ikna ettiğini ifade ederek, "Hanımla anlaştık seneye çocuk yapacağız" dedi.

''HASTALIĞIN TEDAVİSİ BULUNMADI''

3 senedir bebek hasreti çeken ünlü popçu Serdar Ortaç sonunda eşi Chloe'yi ikna ederek baba olacağının müjdesini verdi. 2018 yılında bebek yapma kararı verdiklerinin müjdesini veren ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, yakalandığı MS hastalığının son durumu ile ilgili şunları açıkladı:

"Hastalığın tedavisi henüz bulunmadı. Sanki kısmi felç geçirmiş gibi yürürken birden ayağım kesiliyor. İlk kez 20 sene önce askerde atak geçirmiştim. Yıllar sonra nikahta karımla imzaya giderken merdivende bir atak geldi. MS bana düğün hediyesi oldu" dedi.

''SAHNELERİ BIRAKIRIM''

MS hastalığını atlatmak için bol bol dua ettiğini dile getiren sevilen şarkıcı Serdar Ortaç, en büyük desteği eşi Chloe'den gördüğünü söyledi.

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, "Eşimle iyi ki evlendim. Hanımlığı öğreniyor ve yaşı küçük olduğundan zamanla daha da iyi öğrenecek. Onunla hayat arkadaşıyız. 'Chloe çalışırsa sahneleri bırakırım' diye espri yapmıştım ama emekli olursam hoşuma gider tabi. Halk beni ne zaman bırakırsa o zaman emekli olacağım" açıklamasını yaptı.

İLİşKİLİ GALERİLER