Sen Anlat Karadeniz Yeni Bölümü Olan 18. Bölümde Neler Yaşanacak?

Yayınlandığı günden itibaren reyting rekorları kıran dizi Sen Anlat Karadeniz heyecan 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sen Anlat Karadeniz dizisi 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...

Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sen Anlat Karadeniz dizisi 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sen Anlat Karadeniz 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı? hepsi ve daha fazlası haberimizin detayında...

ATV ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran dizi Sen Anlat Karadeniz'in heyecan dolu 16. son bölümünün ardından merakla beklenen 18. yeni bölüm fragmanı izleyici ile buluştu.

SEN ANLAT KARADENİZ 18. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Sen Anlat Karadeniz 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz 18. yeni bölüm fragmanında; Nefes öfkeden deliye dönmüş bir şekilde Tahir'i aramaya başlar. Ellerinde olan adamı tehdit eder ve Tahir'in yerini öğrenmeye çalışır. 

Tahir çok zor durumdadır. Vedat onusaklandığı yerde bulacak mıdır?

SEN ANLAT KARADENİZ DİZİSİNİN KONUSU 

Geçmişte para karşılığı satıldığı adamın eziyetinden kurtulmak için çocuğuyla birlikte kaçıp Karadeniz'e giden Nefes, onu koruduğu için ailesinden büyük bir tepki gören Tahir'in imkansız aşkının anlatıldığı dizinin yönetmen koltuğunda Osman Sınav, Emre Kabakuşak ve Yusuf Ömer Sınav oturuyor.

Sen Anlat Karadeniz yeni bölümleri ile her Çarşamba saat 20:00'da ATV'de...

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı doğru kaydırın.

[N-#83537]

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR