ATV'de dün gece ekranlara gelen Sen Anlat Karadeniz son 10. bölümü seyircilerini ekrana kilitledi. Heyecanın zirvede yaşandığı dizide seyirci Sen Anlat Karadeniz yeni fragmanı yayınlandı mı diye aramalara başladı. Dizinin son bölümünde Vedat, Nefes'i sarsacak planını devreye sokuyor. Peki Nefes'e ne olacak? Sen Anlat Karadeniz 11. bölüm tanıtımında neler yaşandı? İşte Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı ve 10. bölüm özeti...

SEN ANLAT KARADENİZ YENİ FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Atv'nin sevilen ve büyük bir izleyici kitlesinin takip ettiği feneomen dizisi Sen Anlat Karadeniz'in yeni 11. bölüm fragmanı yayınlandı.

SEN ANLAT KARADENİZ 10. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Tahir herşeyi bir kenara bırakır ve sevdiği kadına acı veren ailesiyle hesaplaşır. Tahir'in daha fazla canı yanmasın diye burdan götürmek istediği Nefes'in ise aklını kurcalayan büyük bir soru vardır. Kaleli Konağı'nda, Asiye greve başlamıştır. Asiye, kaynanasını ve kocasını cezalandırmak için ev işlerini yapmamakta kararlıdır. Öte yandan Mustafa'nın bütün ailesine bir sürprizi vardır. Vedat ihain planı için kullandığı Berrak'la, şimdiye kadar ince ince hazırladığı planını devreye sokar. Nefes'i derinden yaralayacak büyük plan, nihayet başlamaktadır.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı doğru kaydırın.