Selena Gomez-The Weeknd aşkı tüm hızıyla devam ediyor. Yaklaşık iki aydır birlikte olan çift, önceki gün Arjantin'in başkenti Buenos Aires'te görüntülendi. ABD magazin basınından uzakta tatil yapmak için Arjantin'i seçen aşıklar, paparazziler tarafından görüntülenmekten kurtulamasa da neşelerinden taviz vermedi.

Ünlü model Bella Hadid'den ayrıldıktan kısa süre sonra Gomez'le beraber olmaya başlayan The Weeknd ve Justin Bieber'la bir dargın bir barışık ilişkisini kısa bir süre önce bitiren Selena Gomez, 'reklam ilişkisi' iddialarına da bu pozlarla cevap verdi.

Buenos Aires sokaklarında el ele dolaşan ve keyifli halleriyle dikkati çeken çift, üç günlük tatilin ardından Los Angeles'a dönecek.

SELENA GOMEZ KİMDİR?

Temmuz 1992’de Teksas’da doğan Amerikalı oyuncu ve şarkıcıdır. Gomez ailesinin tek çocuğudur.

Selena’nın annesi Dallas’taki yerel tiyatrolarda sahne almıştır. Çocukluğunda hep annesinin provalarını seyreden Selena’nın da oyunculuk yeteneği annesinden ileri gelmektedir. Selena Gomez Dallas’taki bir ajans tarafından keşfedilir. İlk rolü 7 yaşındayken Barney & Friends’te Gianna adlı karakterdir. En iyi bilinen rolü Emmy ödüllü Waverly Büyücüleri adlı Disney Channel dizisindeki Alex Russo karakteridir.

2004 yılında Disney Channel tarafından keşfedildi ve yükselişi başladı. 2007 yılında başrolünde oynadığı Sihirbaz Kardeşler (Wizards of Waverly Place) dizisiyle tüm dünyada tanındı. 2008’de ise solisti olduğe grubunu kurarak müzik kariyerine başladı.

Televizyon filmlerinde de rol alan Selena Ekim 2007’den itibaren Disney Channel için Wizards of Waverly Place’te Alex Russo karakterini canlandırdı.

Selana’nın kariyeri müzik dünyasına doğru genişlemiştir; Gomez, Selena Gomez & the Scene adlı pop grubunun kurucusu ve solistidir. 2008 yılında Selena Gomez, UNICEF İyi Niyet Elçisi olarak atandı.

Türkiye’de gösterime giren son filmi Bahar Tatili (Spring Breakers) oldu. Ayrıca hazırlıklarını tamamladığı solo albümünün ilk single’ı Come & Get It, Nisan 2013’te yayınlandı. Stars Dance adını taşıyan albümün 2013 yazında piyasaya çıktı.

Selena Gomez, ünlü Kanadalı şarkıcı Justin Bieber‘le 2 yıl süren beraberliği, 2013 yılının Ocak ayında sona erdi.

Kaynak: Milliyet