Seda Sayan'dan Oğlu Oğulcan Engin'e Büyük Destek!

Ünlü sunucu Seda Sayan, oğlu Oğulcan Engin hakkında flaş açıklamalarda bulundu.

Seda Sayan'dan Oğlu Oğulcan Engin'e Büyük Destek!

İzdivaç programının ünlü sunucusu Seda Sayan, oğlu Oğulcan Engin hakkında flaş açıklamalarda bulundu. Sayan, önceki gün Akmerkez'de magazin muhabirlerinin objektiflerine yansıdı. Ünlü sunucu ve şarkıcı Seda Sayan, ''Sekiz senedir aralıksız pilates yapıyorum. Hocamı hiç değiştirmedim. Eğitim verecek düzeye geldim. Geçtiğimiz gün dambılın kilosunu artırınca omuzum çat etti. Çıktı mı bilmiyorum?'' ifadelerini kullandı.

ABD'de düzenlenen 'Burning Man' adlı festivalde, oğlu Oğulcan Engin'in tayt giymesi hakkında ünlü şarkıcı Seda Sayan, ''Çocuğumla gurur duyuyorum. Allah beni evladımdan yana güldürüyor. Ondan memnunum, tayt da şort da giyse o benim aslan oğlum. Ben değil o üzüldü'' diyerek destek oldu.SEDA SAYAN'DAN EVLİLİK AÇIKLAMASI!

Reyting rekorları kıran 'Evleneceksen Gel' izdivaç programının ünlü sunucusu Seda Sayan, ablasının evliliğinin 10’cu yıl yemeğine katıldı. Ablasının çiçeği sevilen sunucu Seda Sayan'a atmasına esprili bir dille “ben bir daha evlenmeyeceğim çiçeği bana neden atıyorsun” dedi ve ardından konuşmasını şu şekilde devam ettirdi: "Beni ablamın evliliğinin 10 yılını geride bırakmasını kutluyoruz. Çiçeğini tuttu bana attı. Bana çiçeği neye atıyorsun. 6 kez evlendim ne hayır gördüm. Çiçeği başkasına at. Ben artık evlenmek istemiyorum. Tövbe artık yeter. Ben başarısızım bu konuda. İyide bir örnek olmadığımı da kabul ediyorum. Flört etmeyi bilmediğim için gidip evleniyorum. Flört bilmiyorum. Bende böyle bir kadınım" açıklamasını yaptı.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR