Seda Sayan, Grek müziğin prensi Cefi ile 'Seviyorum' projesinde bir araya geldi.

'Seviyorum' adını taşıyan albümde bulunan üç şarkının hem Türkçe hem de Yunanca versiyonları yer alıyor. Altyapı çalışmaları Türkiye’de ve Yunanistan’da gerçekleştirilen, tamamı orijinal Yunanca şarkıların müziklerinden bir araya gelen albümdeki parçaların Türkçe sözleri Murat Güneş, aşkın Tuna, Gürkan Özpeker imzası taşıyor. Düzenlemelerde ise Alper Atakan, Göksun Çavdar isimleri öne çıkıyor

Sözleri Murat Güneş, bestesi Takis Soukas düzenlemesi ise Alper Atakan’a ait 'Mücevher' unutulmaz aşk şarkıları arasında yer alacağı şimdiden belli oluyor. "Bu yılın düğün şarkısı belli oldu” diyen Seda Sayan ve Cefi, 'Mücevher'e gelen yorumlardan çok mutlu olduklarını ifade ediyorlar.

İkili olarak öilerleyen zamanalrda birlikte sahne programı da yapmaya başlayacak olan Seda Sayan ile Cefi, Türkiye’den olduğu kadar Yunanistan’dan da sahne teklifi geliyor.

Seda Sayan ile Cefi, DMC etiketiyle müzikseverlerle bir araya gelen 'Seviyorum' projesinin klip çekimi için ilerleyen günlerde kamera karşısına geçecek.