Ünlü sunucu Seda Akgül'ün son sosyal medya paylaşımı büyük ses getirdi. Akgül, binlerce beğeni alan fotoğrafını yorumlara kapattı. Sosyal medya hesabından cesur bir fotoğrafını yayınlayan ünlü sunucu Seda Akgül, fotoğrafın altına şu notu düştü.

"İşin, eşin, paranın... Hiçbir şeyin kölesi olmayın! Sadece sahip olduklarınızın efendisi olun! Başta inançlarınızın! Kimse kimsenin efendisi değildir... Yaradandan başka... İçiniz rahat etsin diye söylüyorum; hepimiz ölünce sadece kemik olacağız... Bırakın dış görünüşü... İnsanlara değer verip tanımaya çalışın. Önyargı değil, algıyla yaklaşın. Herzaman bir şansımız var.. Ölüm garantisiyle yaşadığımızı unutmadan sevin...! Hayat kısa .. Kuşlar uçuyor... Hep uçsunlar....90 yaşında filtre ve fotoshopsuz resmim... İnşallah Allah buruşmuş ama tebessüm eden resimlerimi de paylaşmayı nasip eder..." SEDA AKGÜL KİMDİR?

Fox TV ekranlarında 'Yuvamız Yıkılmasın' adlı programı sunmaya başlayacak olan ünlü sunucu Seda Akgül, 1971 yılında Ankara'da dünyaya geldi. Kariyerine spikerliğe adım atarak başlayan ünlü sunucu Seda Akgül, 2016 yılında Avram Habib ile rüya gibi bir düğünle dünyaevine girdi. Ünlü sunucu Seda Akgül, tatil sezonundan önce Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Kısmetse Olur' izdivaç programını sunuyordu.