Fox TV ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan 'Savaşç' dizisinin setinde olay çıktı. Reyting rekorları kıran 'Savaşçı' dizisinin ekibinden bir grup ‘Başrol oyuncusu bize küfür etti. Kendisiyle çalışmayı reddediyoruz’ diye ayaklanma çıkardı. İddialara göre, yayınlandığı ilk günden itibaren reyting rekorları kıran 'Savaşçı' dizisinin yönetmeni Volkan Kocatürk ve bazı set çalışanları ile başrol oyuncusu Berk Oktay birbirine girdi. Yaşanan olaydan sonra Metin isimli set çalışanı, sosyal medya hesabı instagram'da şu notu yayımladı: 'Berk Oktay tüm ekibe ağır hakaret ve küfür etti. Kendisiyle çalışmıyor ve onu protesto ediyoruz."

Reyting rekorları kıran 'Savaşçı' dizisinin başrol oyuncusu Berk Oktay, olayı doğruladı. "Ekipte sadece bir kişi ile sorunum vardı, o da yönetmen Volkan Kocatürk. Dün yapımcımız ile toplantı yaptık. O yönetmen ve ekibiyle yollar ayrıldı. Boykot falan yok, bir-iki kişi sosyal medya hesabı instagram'da paylaşım yapmış sadece. Şu an çekimler sürüyor"

''KENDİ EKİBİ DE ŞİKAYETÇİYDİ''

Reyting rekorları kıran 'Savaşçı' dizisinin başrol oyuncusu Berk Oktay: "17 yıldır bu sektördeyim. Çaycıdan yönetmene kadar, birisi çıkıp hakkımda şikayette bulunursa mesleği bırakırım. Ayrıca sorun yaşadığım yönetmen Volkan Kocatürk'ten kendi ekibi de şikayetçiydi." açıklamasını yaptı.