Eski milli kaleci Rüştü Reçber'in hayat arkadaşı Işıl Reçber'e, sosyal medyada görgüsüzlük damgası vuruldu. Ojelerini gösteriyormuş gibi yapıp aslında lüks Porsche marka aracının direksiyonunu paylaşan Işıl Reçber'in bu hareketi görgüsüzlük olarak tanımlandı. Işıl Reçber, ilk olarak sosyal medya hesabının hikaye kısmında kendisine gelen Contemporary İstanbul isimli sanat fuarının açılış kartını paylaştı. Paylaştığı kart için, "Kredi kartından daha önemli benim için" notunu yazdı. Ancak Işıl Reçber, bir sonraki paylaşımında lükslüğü konuşturdu.

Işıl Reçber, manikür sonrası ojelerini gösterme bahanesiyle, kendisine ait lüks Porsche marka aracının direksiyonunu paylaştı. Işıl Reçber'in bu paylaşımı ise birçok kişi tarafından "Görgüsüzlük" olarak nitelendirildi.

IŞIL REÇBER KİMDİR?

Eski milli kaleci Rüştü Reçber’in eşi Işıl Reçber, 5 Ekim 1977 yılında Gaziantep’te dünyaya geldi. Ailesi aslen Arnavut kökenlidir. Babası serbest ticaretle uğraşmaktadır. Gençlik yıllarında ailesi ile birlikte Antalya’ya taşınan Işıl Reçber, eşi Rüştü Reçber ile Antalya’da tanıştı. O sıralar Antalyaspor forması giyen Rüştü Reçber, kendisine ilk görüşte aşık olmuştur. Işıl Reçber, henüz 17 yaşında Akdeniz üniversitesinde öğrenim gördüğü sırada tanıştığı o yıllarda Antalyaspor forması ile sahaya çıkan Fenerbahçe ve A Milli Takımı’nın eski kalecisi Rüştü Reçber ile bir süre aşk yaşadıktan sonra mutlu beraberliklerini 1997 yılında evlilik ile taçlandırdı. Çiftin bu evlilikten Tuana adında bir kızı ve Burak adında bir oğlu vardır. Moda ile yakından ilgilenen Işıl Reçber, cemiyet dünyasının gözde isimleri arasında yer almaktadır. Giydiği şık kıyafetler, saç tasarımları ve stili ile herkesin dikkatini çeken Reçber, gazete ve dergilerde boy gösterdi. Yer aldığı sosyal sorumluluk projeleri ile dikkat çeken sosyetik güzel, eşi Rüştü Reçber ile birlikte  Bir Dilek Tut Derneği’nin faaliyetlerine destek vermişlerdir. Sportmen kişiliği ile de adından söz ettiren Işıl Reçber, Antalya’da yaşadığı yıllarda basketbol oynamıştır. Şu sıralar tasarımcı olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Geçtiğimiz Şubat ayından DuruDiamond için tasarladığı mücevherleri görücüye çıkaran sosyetik güzel şimdilerde ayakkabı ve kıyafet tasarımcılığına başladı.