Real Madridli Cristiano Ronaldo, FIFA Yılın En İyi Erkek Futbolcusu Ödülü'nü, Zürih'te düzenlenen törenle alırken, görkemli gecenin en çok konuşulan ismi, Portekizli yıldızın sevgilisi Georgina Rodriguez oldu.

Georgina Rodriguez, ünlü Rus model Irina Shayk'tan sonra Ronaldo'nun FIFA Yılın En İyileri ödül törenine getirdiği ikinci sevgilisi oldu.

Ödül töreninde Ronaldo'nun oğlu Cristiano Jr. ile birlikte poz veren Georgina Rodriguez, rahat tavırlarıyla dikkat çekti.

Cristiano Ronaldo ile ilişkisi sayesinde bir anda dünyanın en çok konuşulan kadınları arasına giren Georgina Rodriguez'in yaşamı ve Portekizli futbolcu ile tanışma öyküsü bir hayli ilginç...

21 yaşındaki Georgina Rodriguez, İspanya'nın Jaca şehrinde dünyaya geldi. Dans eğitimi alan Georgina, daha sonra İngilizce öğrenmek için İngiltere'ye gitti.

İngiltere'den dönüşünde Madrid'e taşınıp Gucci mağazasında çalışmaya başlayan Georgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo ile Dolce&Gabbana firmasının düzenlediği bir etkinlikte tanıştı.

Cristiano Ronaldo, ödül törenine Georgina'nın yanı sıra, oğlu Cristiano Jr. ile annesi ve kız kardeşlerini de getirdi.

Ronaldo ile Rodriguez, ilk kez kameraların karşısına geçerek ilişkilerini ilan etse de bu ilk görüntülenmeleri değil. İkili daha önce Paris'te görüntülenmişti... 

Süpermodel Irına Shayk'la ilişkisi geçen yıl biten Cristiano Ronaldo yeni bir aşk ile gündemde.

Bu yaz fitness modeli Cassandre Davis ile tatilde görüntülenen daha sonra İspanya güzeli Desire Cordero ile birlikte olduğu konuşulan Ronaldo, Georgina Rodrigez ile romantik dakikalar yaşarken yakalandı.

Paris sokaklarından romantik dakikalar yaşayan çift, Disneyland'de felekten bir gün çaldı.

İspanyol güzel Georgina Rodrigez ile dudak dudağa görüntülenen Portekiz Milli Takımı'nın yıldızı Ronaldo'nun Madrid'deki bir moda etkinliğinde tanışıtığı sevgilisiyle yaklaşık iki aydır birlikte olduğu iddia edildi.

İtalyan magazin dergisi Chi tarafından sevgilisiyle Disneyland gezisi yaparken görüntülenen Ronaldo, tanınmamak için adeta kılık değiştirdi.

Ancak Portekizli yıldız görüntülenmekten kurtulamadı.