Elde edilen bilgilere göre, Sylvester Stallone'nun, Las Vegas'taki bir film setinde ismi verilmeyeen bir kıza zorla sahip olduğu iddia edildi.

İddiaya göre; o dönem 40 yaşında olan Stallone, Las Vegas'taki otelde ailesiyle beraber kalan kız çocuğuyla tanıştı. 'Over the Top' (Zirvede) adlı filmin çekimleri için Las Vegas'a giden aktör, kendisinden imza isteyen kız çocuğuyla muhabbete başladı. Stallone'un koruması Mike De Luca'nın, kız çocuğuna "Stallone sana yakınlık gösterirse ne yapardın?" diye sorduğu, kızın da "Ben de ona yakınlık gösterirdim" dediği söylendi.

Yapılan haberlerde koruma De Luca'nın, 16 yaşındaki kız çocuğuna otelin 27'nci katındaki bir odanın iki anahtarını verdiği ve odaya çıkmasını istediği bilgisi bulunuyordu. Kız çocuğu, polis kayıtlarındaki ifadesinde, 27'nci kata çıktığında Stallone ve korumasıyla koridorda karşılaştığını ve birlikte odaya girdiklerini ifade etti. Stallone ile beraber oldukları esnada odaya koruma De Luca'nın da girdiğini söyleyen 16 yaşındaki kız, korumanın 'Ben de katılabilir miyim?' diye sorduğunu ifade etti.

TEHDİT EDİLMİŞ

Olay sonrasında Stallone'nun kendisini tehdit ettiğini açıklayan kız çocuğu, hem Stallone'un hem de korumasının olayı kimseye anlatmamasını istediklerini ve "Eğer konuşursan kafanı kırarız" diye tehdit ettiklerini söyledi.