Megastar Tarkan'ın eşi Pınar Tevetoğlu hakkında ortaya flaş bir iddia atıldı. Geride bıraktığımız sene Megastar Tarkan ile rüya gibi bir düğünle hayatını birleştiren Pınar Dilek hakkında sık sık hamile haberleri ortaya atılmıştı. Tarkan ve Pınar Tevetoğlu çiftinin bebek sahibi olabilmek için, Almanya'da tüp bebek tedavisi gördükleri kulislerde konuşulmuş ancak çift bu haberleri yalanlamıştı. Pınar Tevetoğlu'nun eşi Megastar Tarkan'ın konserlerini artık protokolden izlememesi ve eskisi gibi ortalarda gözükmemesi akıllara "hamile mi" iddialarını getirdi.

UçanKuş TV'de yayınlanan bir programda, magazin dünyasının sık takip ettiği ünlü çiftleri arasında yer alan Pınar Tevetoğlu ve Megastar Tarkan çifti hakkında, ele alınan konuda şu ifadelere yer verildi:

“Tarkan'da çok başka bir hava, çok başka bir enerji var. Pınar Dilek geçen sene hep protokolde en ön sırada izlerdi. Ancak şimdi hiç ortalarda görünmüyor. Pınar Dilek hamile olabilir. Çünkü bebek bekleyen çiftlerin hamileliğin ilk aylarını gizlediğini görüyoruz. Tarkan'da da baba olmayı bekliyormuş gibi bir heyecan var. Çiftin aldığı kiloları da düşünürsek Pınar Tevetoğlu hamile olabilir…"