Pınar Altuğ Takipçisine Tepki Gösterdi

Pınar Altuğ sosyal medyada paylaştığı fotoğrafa takipçisinin yaptığı yorum karşısında sessiz kalamadı. Güzel oyuncu ‘Benzeyene kadar deneyecek miyiz?’ diyerek tepki gösterdi.

Pınar Altuğ Takipçisine Tepki Gösterdi

Sevilen oyuncu Pınar Altuğ 12 yıllık eşi Yağmur Atacan ve 11 yaşındaki kızı Su ile sosyal medyada sık sık fotoğraf paylaşarak mutlu bir aile tablosu çiziyor. Altuğ, 9 yaşındaki haliyle şimdiki halini aynı karede paylaştı. Güzel oyuncunun, ‘9-46… Ama hep kedili. Toplu cevap; hayır, aynı kedi değil. Malum 37 sene yaşayan kedi henüz yok’ yazısıyla paylaştığı fotoğrafa bir takipçisi yorum yaptı. ‘Kızınız Su, size hiç benzemiyor. İkinci evlat hiç düşündünüz mü?’ yorumu yapan takipçisine Altuğ, ‘Bana benzeyen olsun diye mi? Ya benzemezse?’ yanıtını verdi. Takipçisinin ‘Ya benzerse?’ cevabuı vermesi üzerine tepki gösterdi. Başarılı oyuncu ‘Benzeyene kadar deneyecek miyiz? Biz bir taneyle çok mutluyuz. Sevdiğim adama benziyor, daha ne isterim?’ diyerek böyle mutlu olduğunu belirtti.

Bu tarz durumlarda sinir anıyla tepki verdiği söyleyen Pınar Altuğ, geçtiğimiz günlerde de şu açıklamayı yapmıştı: ‘Zaman zaman fevri tepikler veriyorum. Birilerinin bizim gerçek insan olduğumuzu, bizim de incinebileceğimizi görmeleri gerekiyor. Yüz yüze sarf edemeyecekleri lafları klavye başında yazmaları bir yere kadar… Bu konuda hiç toleransım yok. Kızım ve kocam en kıymetli iki şey, onlara uzanacak dili koparırım.’

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR