Ekranların sevilen oyuncusu Pelin Karahan, oğlu Eyüp Can'ı kucağına aldıktan sonra doğumda aldığı fazla kilolardan 3 ayda kurtuldu. Geride bıraktığımız  2014 yılında Bedri Güntay ile dünyaevine giren ünlü oyuncu Pelin Karahan, ikinci oğlu Eyüp Can'ı 27 Mart'ta doğurdu. Ünlü oyuncu Pelin Karahan, gebelik döneminde kilo almaktan kaçınmadı ancak doğum sonrasında aldığı tüm kilolardan kısa sürede kurtuldu.

PELİN KARAHAN ESKİ FORMUNA KAVUŞTU

Ünlü oyuncu Pelin Karahan, 3 ayda eski formuna kavuştu. Gebelik boyunca aldığı kilolardan kısa zamanda kurtulan ünlü oyuncu Pelin Karahan, son halinin fotoğrafını sosyal medya hesabı instagram üzerinden paylaştı. Ünlü oyuncu Pelin Karahan’ın paylaşımı kısa zamanda on binlerce beğeni aldı.

PELİN KARAHAN KİMDİR?

Ekranların sevilen oyuncusu Pelin Karahan, 1984 yılında Ankara'da dünyaya geldi. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Turizm Otel İşletmeciliğinden mezun olan sevilen oyuncu Pelin Karahan, İstanbul'a çalışmak için geldiğinde ek iş olarak çalışmak için Erberk Ajans'a kaydoldu. Bu ajans aracılığıyla Çağan Irmak ile Demirdöküm reklam filmini çeken sevilen oyuncu Pelin Karahan, üniversite yıllarında televizyon dünyasına girdi. Reklamlarla başlayan oyunculuk kariyerine ilk adımını, Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan 'Kavak Yelleri' dizisi ile attı.