Ünlüler dünyasının gözde mankenlerinden olan Özge Ulusoy'un yeni işi herkesi şoke etti. Zengin iş adamı Hacı Sabancı ile yaşadığı ayrılıktan sonra bir üniversite konuşmasında ‘Mankenler fakirlerle mi çıksın’ diyerek herkesin eleştiri oklarının hedefi haline gelen ünlü manken Özge Ulusoy, yaz boyunca magazin programı sunmaya hazırlanıyor. Podyumların yanı sıra sunuculuk alanında da para kazanmaya hazırlanan ünlü manken Özge Ulusoy’un, programın yapımcılarından bir istekte bulunduğu ileri sürüldü.

ASENA ATALAY'DA AYNI İSTEKTE BULUNMUŞTU

Sosyetik iş adamı Hacı Sabancı ile uzun süre herkesin konuştuğu bir aşk yaşayan ancak geride bıraktığımız aylarda ayrılan ünlü manken Özge Ulusoy, Sabancı Ailesi’nin haberlerini okumak istemediğini programın yapımcılarına ifade etti. Ünlüler camiasının gözde bekarlarından olan Hacı-Hakan Sabancı kardeşlerin aşk hayatını magazin programında sunmak istemeyen ünlü manken Özge Ulusoy bu isteğine pozitif cevap aldı. Beşiktaşlı yıldız futbolcu Caner Erkin'den boşanan Asena Atalay da aynı şekilde Caner'in aşk hayatı ile ilgili haberleri sunmak istememişti.

ÖZGE ULUSOY KİMDİR?

Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimlerden olan ünlü manken Özge Ulusoy, 1982 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Güzellik yarışmasında Türkiye'yi temsil ettikten sonra önü açılan ünlü model Ulusoy, aynı zamanda oyunculuk ve sunuculukta yapmaktadır.