Özer Arkun'dan Şiddet Gördüğünü İddia Eden Burcu Yılmaz Hemcinslerine Seslendi

Rubato grubunun solisti Özer Arkun tarafından şiddet gördüğünü söyleyen Burcu Yılmaz, hemcinslerine seslendi.

Özer Arkun'dan Şiddet Gördüğünü İddia Eden Burcu Yılmaz Hemcinslerine Seslendi

Özer Arkun'dan Şiddet Gördüğünü İddia Eden Burcu Yılmaz Hemcinslerine Seslendi

Özer Arkun tarafından öldüresiye şiddete maruz kaldığını dile getiren Burcu Yılmaz, yaşadıkları nedeniyle psikolojisinin hala düzelmediğini belirterek darp edilen kadınların susmamasını istedi.

Burcu Yılmaz, hemcinslerine şöyle seslendi: ‘Evlenmek üzere olduğum Özer Arkun tarafından hafızamdan silmek için her şeyi yapacağım. Öldüresiye fiziksel şiddet sonrasında da ağır psikolojik şiddet gördüm. Süreçten sanatçının çalışma arkadaşları dahil tüm yakınları en başından itibaren haberdardır. Geçen sürede ne yaşadığımı bir ben bilirim bir de yaşayan bilir. Başta sanatçı Sıla olmak üzere bana destek olan herkese şükranlarımı sunuyorum. İyi ki varsınız iyi ki varız. Hukuki süreci herkesin takip etmesini talep ediyor, şiddet gören hiçbir kadının susmaması için yalvarıyorum. Bilmenizi isterim ki şiddet videolarının tamamı basında yer almıyor. Şimdi yayınlanan görüntüler nedeni ile ellerine telefon alamayan ailem, kızlarını çok daha vahim bir halde görmeye dayanamaz’

NE OLMUŞTU?

Burcu Yılmaz’a şiddet uyguladığı iddia edilen Özer Arkun hakkında, sevgilisinin şikayeti üzerine 'tehdit' suçundan soruşturma başlatılmıştı. Özer Arkun’un 4 ay süreyle Burcu Yılmaz’a olumsuz söz ve davranışlarda bulunmama, evine ve iş yerine yaklaşmama ve rahatsız etmemesine karar verilmişti.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR