Reyting rekorları kıran 'İstanbullu Gelin' dizisinde 'Faruk' karakterini canlandıran ünlü oyuncu Özcan Deniz, dizi setinden sonra apar topar hastaneye götürüldü. Başrol oynadığı 'İstanbullu Gelin' dizisinin setinde rahatsızlanan sevilen oyuncu Özcan Deniz, hastaneye kaldırıldı. Uyksuuzluk problemi, yaptığı diyet ve spor nedeniyle tansiyonunun yüksek olduğu belirlenen ünlü oyuncu Özcan Deniz'in, kaldırıldığı hastanede tetkikleri yapıldıktan sonra evinde dinlendiği öğrenildi.

"EVDE DİNLENİYOR"

Baba olmaya hazırlanan ünlü oyuncu Özcan Deniz'in abisi Ercan Deniz, "Son 15 günde birkaç kez hastaneye gittik. Tetkikler yapılıyor. Muhtemelen yoğun çalışma temposuna bağlı bir durum. Şu an korkulacak bir şey yok. Evde dinleniyor" açıklamasını yaptı.

ÖZCAN DENİZ'E HIRSIZLIK ŞOKU!

Star Tv ekranlarından yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde izleyiciyi ekrana kilitleyen 'İstanbullu Gelin' dizisininbaşrol oyuncusu Özcan Deniz, sosyal medya hesabı instagram üzerinden Bollywood sinemasına dair flaş bir paylaşım yaptı. Ünlü oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz, yazıp yönettiği ve başrolünde oynadığı 2013 yapımı 'Su ve Ateş’in Bollywood tarafından çalındığını öne sürdü. Sosyal medya hesabı instagram üzerinden kendi filmi ve Hint filmindeki sahneleri yan yana koyan ünlü oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz, "Galiba Bollywood bizim 'Su ve Ateş' filmimizi çalmış. Hem de kare kare" notunu düştü.

Ünlü yönetmen ve şarkıcı Özcan Deniz’in sosyal medya hesabı instagramdan paylaştığı fotoğraflarda, iki filmdeki büyük benzerlikler gözlerden kaçmadı.