Ünlü oyuncu Özcan Deniz'in genç sevgilisi Feyza Aktan hakkında, ortaya şaşırtan bir iddia atıldı. 'İstanbullu Gelin' dizisinin başrol oyuncusu Özcan Deniz, genç sevgilisi Feyza Aktan ile 1 yıldır aşk yaşıyor. Özcan Deniz'in sevgilisi Feyza Aktan'ın 1.5 aylık hamile olduğu ileri sürüldü. Özcan Deniz ve Feyza Aktan çifti, bu olay üzerinde Ekim ayında dünyaevine girme kararı aldı. Gözlerden uzak aşk yaşayan çiftin arasında 20 yaş var.ÖZCAN DENİZ'E HIRSIZLIK ŞOKU!

Star Tv ekranlarından yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde izleyiciyi ekrana kilitleyen 'İstanbullu Gelin' dizisininbaşrol oyuncusu Özcan Deniz, sosyal medya hesabı instagram üzerinden Bollywood sinemasına dair flaş bir paylaşım yaptı. Ünlü oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz, yazıp yönettiği ve başrolünde oynadığı 2013 yapımı 'Su ve Ateş’in Bollywood tarafından çalındığını öne sürdü. Sosyal medya hesabı instagram üzerinden kendi filmi ve Hint filmindeki sahneleri yan yana koyan ünlü oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz, "Galiba Bollywood bizim 'Su ve Ateş' filmimizi çalmış. Hem de kare kare" notunu düştü.

Ünlü yönetmen ve şarkıcı Özcan Deniz’in sosyal medya hesabı instagramdan paylaştığı fotoğraflarda, iki filmdeki büyük benzerlikler gözlerden kaçmadı.