Özcan Deniz'den Romantik Feyza Aktan Paylaşımı!

Ünlü oyuncu Özcan Deniz, hamile sevgilisi Feyza Aktan ile sosyal medya hesabından bir video yayınladı.

Özcan Deniz'den Romantik Feyza Aktan Paylaşımı!

Yakışıklı oyuncu Özcan Deniz hamile, uzun süredir birlikte olduğu hamile sevgilisi Feyza Aktan ile sosyal medya hesabından bir video yayınladı. Şu sıralar düğün hazırlıkları ile uğraşan ünlü oyuncu Deniz, başrol oynadığı reyting rekortmeni 'İstanbullu Gelin' dizisinin çekimleri nedeniyle henüz netleşen bir nikah tarihi alamadı. Sevilen oyuncu Özcan Deniz’in, yakın çevresine baba olacağı için büyük mutluluk yaşadığını söylediği de öğrenildi.

ÖZCAN DENİZ'E HIRSIZLIK ŞOKU!

Star Tv ekranlarından yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde izleyiciyi ekrana kilitleyen 'İstanbullu Gelin' dizisininbaşrol oyuncusu Özcan Deniz, sosyal medya hesabı instagram üzerinden Bollywood sinemasına dair flaş bir paylaşım yaptı. Ünlü oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz, yazıp yönettiği ve başrolünde oynadığı 2013 yapımı 'Su ve Ateş’in Bollywood tarafından çalındığını öne sürdü. Sosyal medya hesabı instagram üzerinden kendi filmi ve Hint filmindeki sahneleri yan yana koyan ünlü oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz, "Galiba Bollywood bizim 'Su ve Ateş' filmimizi çalmış. Hem de kare kare" notunu düştü.

Ünlü yönetmen ve şarkıcı Özcan Deniz’in sosyal medya hesabı instagramdan paylaştığı fotoğraflarda, iki filmdeki büyük benzerlikler gözlerden kaçmadı.

Yorum Yaz

Diğer Magazin Haberleri