Özcan Deniz'den Doğum Gününde Anlamlı Paylaşım

29 Nisan'da baba olan Özcan Deniz doğum gününde sosyal medya hesabından anlamlı bir fotoğraf paylaştı.

Özcan Deniz'den Doğum Gününde Anlamlı Paylaşım

 

29 Nisan'da baba olan Özcan Deniz doğum gününde sosyal medya hesabından anlamlı bir fotoğraf paylaştı.

Uzun zamandır birlikte olduğu 7.5 aylık hamile eşi Feyza Aktan ile bir buçuk ay önce nikah masasına oturan ünlü oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz nisan ayının son günlerinde bebeğini kucağına aldı.

'Kuzey' adını verdiği bebeğinin doğum haberini sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla duyuran Özcan Deniz yaşadığı mutluluğu paylaştığı notla dile dökmüştü.

Ünlü oyuncu doğum gününde de bebeğini kucağına aldığı o ilk anın fotoğrafını paylaşarak duygusal bir not yazdı.

İşte o fotoğraf:

''EN GÜZEL HEDİYEM''

Özcan Deniz; ''Bugün doğum günüm. Seninle her göz göze gelip,cennet kokun cigerlerimi doldurduğunda dilimden hep şükürler dökülüyor EN GÜZEL HEDİYEM.ALLAH karşına kötü insanlar çıkarmasın demeyeceğim.yanlışlardan,zorluklardan uzak tutsun demeyeceğim.Bunları yaşayacaksın çünkü hayatın kuralı bu'' yazdı.

SON NEFESİME KADAR YANINDA OLACAĞIM

Şartlar ne olursa olsun ben hep yanında olacağım dediği bebeğine duygularını anlatmaya devam eden Deniz; ''gücüm yettiğince,aklım erdiğince sana son nefesime kadar fiziken,ruhen eşlik edeceğim'' dedi.

''İYİKİ DOĞDUK''

Bir çok hayat tecrübemi sana ömrüm yettiğince ögretmeye çalısacağim diyen ünlü oyuncu ''Tek duam bu. seni çok seviyorum. iyiki doğduk'' sözleriyle paylaşımını sonlandırdı.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.


[G-#17326]
[G-#16853]

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR