Özcan Deniz'in yeni filmi Öteki Taraf ne zaman vizyona girecek. Defalarca film yönetmenliği koltuğuna oturan oturan Özcan Deniz yeni filmi Öteki Taraf ile korku filmi dünyasına da katıldı. Bilindiği üzere ilk korku film deneyimini yaşayan Özcan Deniz'in yeni filmi, 8 Aralık'ta vizyona girecek. Gerek konusu gerekse de oyuncuları geçtiğimiz gün fragamnı yayınlanan film de başrol oyuncusu da Özcan Deniz ile birlikte Meryem Uzerli. 

ÖTEKİ TARAF FRAGMANI YAYINLANDI

Başrollerinde Meryem Uzerli, Özcan Deniz ve Aslı Enver'in rol aldığı yeni film de Özcan Deniz ile Meryem Uzerli'nin cesur sahneleri çok merakla beklenirken, şu sıralar herkes Öteki Taraf fragmanını da internet üzerinden takip ediyor. 

ÖZCAN DENİZ'İN YENİ FİLMİ KORKUTACAK

Özcan Deniz klasiği romantik aşk filmlerinden farklı olarak bu kere korku filmi ile karşımıza çıktı. 2011 senesinde adeta herkesi ürküten 'The Hidden Face'ten yola çıkılarak hazırlanmış olan Öteki taraf için geri sayım başladı. Gişe bakımında şanslı olduğunu söyleyebileceğimiz Özcan Deniz yeni filmi Öteki taraf için de reklamını ve fragamnını güzel sundu. Öyle ki film için Deniz fanları gişe rekorlarını kıracak demekte. 

İSTANBULLU GELİN'DEN BULDU

Star TV ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinde dolu diizgin aşk yaşayan Özcan Deniz ve Aslı Enver bu keresinde de çok ince bir çizgide bir arada olacaklar. 

ÖTEKİ TARAF KONUSU

Özcan Deniz, Meryem Uzerli ve Aslı Enver'i bir arada göreceğimiz Özcan Deniz'in yeni filmi Öteki taraf ile alakalı olarak gişe de çok başarılı olacağı söylenmekte. Özcan Deniz, eski sevgilisi Sara'dan (Meryem Uzerli) çok cazip bir iş teklifi alamkta ancak iş, bulunduğu şehri terketemsini gerektiriyor.  şu anki sevgilisi Ece'yi (Aslı Enver) kandırması akabinde çift ikisi birlikte iş teklifini görüşmek üzere yola çıkıyor. Ancak Sara'nın eski sevgilisini çağırmasında farklı bir amaç olduğunu Öteki taraf fragmanından anlayabiliyoruz. Kaybettiği eski sevgilisini kendine tekrardan aşık etmek için bu iş teklifini yapması ve sonrasında gelişen olaylar herkesi merak ettiriyor. Metefizik güçlerinin olduğu bilinen Sara eski sevgilisini kendisine tekrar yanaştırmakta da güçlük çekmiyor...