'İstanbullu Gelin' dizisinin yayınlanacak olan yeni bölümüne, filmin başrol oyuncuları Asle Enver ve Özcan Deniz'in romantik gezileri damga vuracak. Star TV ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı her bölümde reyting rekorları kıran, başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver’in paylaştığı 'İstanbullu Gelin' dizisinin cuma akşamı ekrana gelecek olan bölümüne, Faruk ve Süreyya’nın romantik Boğaz gezisi damgasını vuracak. Arka arkaya gelen üzücü olayları biraz olsun geçmişte bırakabilmek için Süreyya, Faruk’a bir sürpriz yapar. Tekne ile boğaza açılan Faruk ve Süreyya çifti, gözlerden uzak romantik bir gün geçirirler. Şarkılar eşliğinde dans eden aşıklar, Süreyya’nın talebi üzerine teknenin ucunda Titanik filminin pozunu verirler.

'İstanbullu Gelin' dizisinde Faruk ve Süreyya karakterlerine hayat veren ünlü oyuncular Aslı Enver ve Özcan Deniz hakkında, geçtiğimiz günlerde set aşkı gerçek oldu yönünde haberler çıkmıştı. Ancak ünlü oyuncular kesin bir dille bu haberleri yalanladı.

Star TV ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'İstanbullu Gelin' dizisi, yeni bölümü ile 9 Haziran Cuma akşamı izleci ile buluşacak.