‘Keloğlan Kara Prense Karşı’ filminde Mehmet Ali Erbil'le birlikte boy gösteren Özcan Deniz, “Benim için, Allah belamı verseydi de yapmasaydım kıvamında bir projeydi” açıklamasında bulundu.

Özcan Deniz, Onedio kanalında sevenlerinin sorularını cevapladı. “Allah belamı verseydi de yapmasaydım dediğiniz bir iş var mı?” sorusuna oyuncu, “Bu kadar sert değilse de var. ‘Keloğlan Kara Prense Karşı’ diye bir filmim var, Allah belamı verseydi de yapmasaydım kıvamında bir projeydi” şeklinde bir açıklama yaptı.

Sürekli ağa karakterini oynamasıyla ilgili de konuşan Deniz, “Ağa mevzusunun patenti bende. ‘Aşkın Dağlarda Gezer’le başlayan bir serüven... Aslında oynadığım karakterler ağa değil... ‘Kibar Feyzo’ filmindeki Şener Şen modelini hiç canlandırmadım. Sıkıldım tabii ki ama seyirci ezbere dayalı. O yüzden maceraya girmeye gerek yok” ifadelerini kullandı.

‘BAKLAVALARIMI SERGİLEYECEĞİM’

Deniz, “Oynadığınız diziyi bırakır mısınız?” sorusunu “Şartları güzel, yerimde olsan sen de bırakmazdın” diyerek cevapladı. Oyuncu, “Vücudunuz çok güzel, sizi üstsüz görecek miyiz?” diye soran hayranına ise, “Geçtiğimiz yazın kilolarını veremedim. 1-2 yıl sonra çekeceğim projede baklavalarımı sergileyeceğim” yanıtını verdi.