Başrollerini Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Mehmet Günsür ve Berrak Tüzünataç'ın paylaştığı 'Fi' dizisinin çekimleri önceki gün Bebek'te çekildi.

Levent'teki evinden Bebek'e yeni aldığı elektrikli bisikletle gelen ünlü oyuncu Ozan Güven, trafikte motorlu polisin radarına takıldı.

Ozan Güven'e kendisini takip etmesini söyleyen polis memuru, oyuncunun müsait bir yere yanaşmasını bekleyip motoru inceledi. Elektrikli bisiklet olduğunu anlayan memur, Güven'le tokalaştıktan sonra oradan ayrıldı.

Elektrikli bisiklet sürücülerinin, kask ve bir belgeye sahip olmasına gerek görülmediği belirlendi.

OZAN GÜVEN KİMDİR?

Ozan Muharrem Güven 19 Mayıs 1975, Nürnberg, Almanya doğumlu Türk dizi, sinema ve tiyatro oyuncusu.
1975 yılında Almanya'da doğan Ozan Güven Mimar Sinan Üniversitesi Modern Dans Bölümü'nden mezun oldu. İzmir Belediye Konservatuarı'nda oyunculuk dersleri aldı ve ardından Şahika Tekand Tiyatrosu'nda çalıştı.

İkinci Bahar, Çiçeği Büyütmek, Koçum Benim, Aslı ile Kerem, Bir İstanbul Masalı, Canım Ailem, Koyu Kırmızı ve Muhteşem yüzyıl gibi televizyon dizilerinde rol aldı. G.O.R.A, A.R.O.G, Yahşi Batı ve Pek Yakında filmlerinde yakın arkadaşı olan Cem Yılmaz'la oynadı.

2005 yılında, İkinci Bahar dizisi sırasında tanıştığı yönetmen Türkan Derya ile evlendi. Ali Aziz isminde 1 çocukları var. 2010 yılında Türkan Derya ile boşandılar.

Kaynak: Milliyet