Reyting rekorları kıran 'Fi' dizisinde oynayan ünlü oyuncu Ozan Güven, Cem Yılmaz'ın yeni filmi 'Arif V2 216'nın çekimlerini bitirir bitirmez Bodrum'a gitti. Dün gece Marina Yat Kulüp'te eğlenen sevilen oyuncu Ozan Güven'in yanındaki sarışın genç kızla yakınlığı objektiflere yansıdı.

Gece boyunca yanından ayrılmadığı kadını, sevilen oyuncu Ozan Güven'in zaman zaman sohbet ederken öptüğü de görüldü. Ünlü oyuncu Güven, bir yılı aşkın süredir tasarımcı Ece Önen'le beraberlik yaşıyordu. Ece Önen'le de Güven, Cem Yılmaz'ın doğum günü partisi sırasında gece eğlencesinde tanışıp sevgili olmuştu. Ece Önen'in ailesiyle de tanışan oyuncunun, 'Fi' dizisinin hemen ardından film çekimlerine başladığı günlerde arası bozuldu. Önen'in Ozan Güven film çekimindeyken kız arkadaşlarıyla yurtdışına tatile gitmesi ayrılık iddialarını güçlendirdi. İkilinin yakın zamanda ise tamamen koptuğu ortaya çıktı.

OZAN GÜVEN'İN 'Fİ' DİZİSİNDE TAKTIĞI GÖZLÜĞÜN FİYATI DUYANLARI ŞOKE ETTİ!

Ozan Güven'in takıtığı gözlüklerin fiyatı herkesi şoke etti! Puhu TV'de yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'Fi’ dizisinde ‘Psikiyatr Can Manay’ karakterine hayat veren ünlü oyuncu Ozan Güven'in taktığı gözlüklerin fiyatı duyanları şoke etti. Ekranların sevilen oyuncusu Ozan Güven'in 'Psikiyatr Can Manay' karakterini canlandırırken taktığı gözlüğüm fiyatı 2 bin 500 TL. Puhu TV ekranlarında yayınlandığı günden itibaren her bölümde çok konuşulan 'Fi' dizisinde ünlü oyuncu Ozan Güven'in hayat verdiği 'Psikiyatr Can Manay'ın gözlükleri, seyircilerin dikkatini çekiyordu. Ekranların sevilen oyuncusu Ozan Güven'in reyting rekorları kıran 'Fi' dizisinde kullandığı bu gözlükler, Danimarka malı ve yaklaşık olarak 2 bin 500 TL.

Ekranların sevilen oyuncusu Ozan Güven, ‘Sevişme sahneleriyle öne çıkan dizi’ lafına da gıcığım. Ya bunu öne çıkaran sensin zaten! Dünyanın genelinde de bu böyle ama topu topu üç ya da dört sevişme sahnesi old.u Hiç de öyle bahsedildiği kadar önemli değil. Ayrıca bütün Türkiye sevişmeden çocuk yapmış gibi davranıyor ya, ben en çok da buna şaşırıyorum!" açıklamasını yaptı.