Ozan Çolakoğlu'nun doğum günü kutlamasına, Ajda Pekkan, Funda Arar, Cem Belevi, Göksel, Demet Akalın, Okan Kurt, Edis gibi ünlü isimler katıldı.

Demet Akalın, sosyal medya hesabından doğum gününe ait fotoğrafları paylaştı.

Demet Akalın paylaşımların altına, 'İyi ki doğdun Ozan Çolakoğlu, üstadların üstadı' ve 'Süperstarın olduğu yerde sadece saygı saygı saygıııı' notunu düştü.

GÜLŞEN VE OZAN ÇOLAKOĞLU KAZA YAPTI!

Gülşen'in eşi Ozan Çolakoğlu’nun kullandığı araç küçük bir kaza yaptı.

Yeni albüm için stüdyo çalışmalarını sürdüren Gülşen ve Ozan Çolakoğlu çifti önceki akşam Ulus’taki stüdyodan çıkarken kameralara takıldı. Doğum için gün sayan Gülşen, eşi Ozan Çolakoğlu’nun kullandığı aracın korumalıklara çarpmasıyla büyük panik yaşadı.

Ozan Çolakoğlu, geri geri gittiği sırada aracın sol tarafında yol kenarındaki demir korumalıklara çarptı ve hamile eşi Gülşen'in bir hayli korkmasına sebep oldu. Çarpmanın etkisiyle lüks cipin sol aynası kırıldı. Gülşen’in yaşadığı korku ise yüzüne yansıdı.

DEMET AKALIN'DAN HADİSE'Lİ VE GÜLŞEN'Lİ DEVLER BULUŞMASI DUYURUSU!

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, yakın arkadaşları Hadise ve Gülşen ile buluştu.

Şarkıcı Demet Akalın, yeni doğum yapan Gülşen ve son dönemde adı Hakan Sabancı ile aşk dedikodularına karışan Hadise ile buluştu.

Buluşmalarını Instagram'dan "devler buluşması' olarak duyuran Akalın Twitter'dan ise "Neler neler ne planlar ne konserler ne suprizler. devler bulusmasi" notuyla paylaştı.

Üç ünlü ismin keyifli oldukları dikkatlerden kaçmadı.

Yeni doğum yapan Gülşen'in formda olması ve derin göğüs dekoltesi de gözlerden kaçmadı.

2.5 milyon Euro'luk bir ev beğenip satın alamadığını söyleyen Demet Akalın, "Eşimle ben kredi çekmeye karşıyız. Varsa paran alırsın. Ona buna hediye çanta ve mücevher almaktan param kalmadı" demişti.

Kaynak: Milliyet