Puhu TV ekranlarında yayınlandığı ilk günden itibaren herkes tarafından ilgiyle izlenilen reyting rekortmeni 'Fi' dizisi sezon finali yaptı. Sevilen dizi 'Fi'nin yayınlanan sezon finaline 'Can Manay' karakterine hayat veren Ozan Güven ve güzel oyuncu  Serenay Sarıkaya'nın sevişme sahnesi damgasını vurdu. 12. bölümüyle sezon finali yapan 'Fi' dizisi, sezon finalindeki sahneleriyle sosyal medyada çok konuşulanlar arasına girdi.

Reyting başarısını her yayınlandığı bölümde koruyan 'Fi' dizisinde başarılı oyuncu Serenay Sarıkaya'nın hayat verdiği 'Duru' karakteri ruhen çökmüş bir halde, Ozan Güven'in hayat verdiği Can Manay'ın evine gitti. Karşısında Duru'yu gören Can, yaşadığı şoktan sonra "Nihayet" diyerek, Duru'yu kollarının arasına alıp öpmeye başladı. 'Fi' dizisi, sezona damgasını vuracak bir bölümde veda etti.'Fİ' DİZİSİNİN YENİ SEZONU NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Puhu TV ekranlarında sezon finali yapan 'Fi' dizisi hakkında, sosyal medyada hemen şu soru dönmeye başladı. Reyting rekorları kıran, "'Fİ' dizisi yeni sezon ne zaman başlayacak?" sorusu geldi. Bu sorunun yanıtını ise, dizide 'Can Manay' karakterine hayat veren Ozan Güven verdi. Ünlü oyuncu Ozan Güven sosyal medya hesabı instagram üzerinden, "Bu akşam sezon finali! Bu macerada bizimle olan herkese teşekkürler. Eylül ayında görüşmek üzere..." paylaşımıyla, yeni sezonun eylülde başlayacağını belirtti.