Fox TV ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'Muhteşem Yüzyıl Kösem' dizisinde 'Kösem Sultan' karakterine hayat veren ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay'in yeni işi duyanları şoke etti. Sevilen oyuncu Nurgül Yeşilçay, çanta tasarlayarak, gözde tatil beldesi Bodrum’da açtığı bir mağazada tanesini 3 bin TL’ye satıyordu. Oynadığı dizilerle Ortadoğu bölgelerinde geniş bir Arap hayran kitlesine sahip olan güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay'ın bir hayranı Bodrumda'ki mağazayı arayıp 100 adet çanta siparişi verdi ve ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay'a 300 bin TL’yi peşin gönderdi.

Sevilen oyuncu Nurgül Yeşilçay, oynadığı dizilerin set aralarında boş kaldığı anlarda, vaktini nakış yaparak değerlendirmeye başlamış ve yaptığı nakışları çanta haline dönüştürmeye başlamıştı. Sevilen oyuncu Nurgül Yeşilçay bu işiyle ilgili olarak, “Kendimi bildim bileli resim yaparım, el işlerine yatkınlığım var. Zamana hükmetmek yerine onu en doğru en verimli şekilde kullanıyorum” açıklamalarını yapan ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay işi ticarete dökmüştü. Sevilen oyuncu Nurgül Yeşilçay, el emeği ile yaptığı çantalarını Bodrum Yalıkavak’ta satışa çıkardı. Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay’ın büyük uğraşları sonucu yaptığı el emeği çantaları 3 bin TL'ye satılıyor.

Geçtiğimiz günlerde güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay makyajsız olarak basın muhabirlerine yakalanmıştı. Oyuncunun bu hali bir hayli konuşuldu.