TV8 ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran, Eylül ayında uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Şeyma Subaşı ile dünyaevine girmeye hazırlanan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği 'İşte Benim Stilim' yarışmasında, tükenmişlik sendromuna girdiği gerekçesiyle moda programından ayrılan Nur Yerlitaş, sosyal medya hesabı üzerinden 'İşte Benim Stilim' ekininin yapımcısını hedef aldı.

Ünlü modacı Nur Yerlitaş, bir ödül gecesinde boy gösterenler arasındaydı. Reyting rekorları kıran 'İşte Benim Stilim' yarışmasının ekibi de, ünlü modacı Yerlitaş'ın olduğu gecedeydi. Moda yarışmasının jüri üyelerinden biri olan Uğurkan Erez, sosyal medya hesabı üzerinden, ödül gecesinin fotoğrafını paylaştı. 'İşte Benim Stilim' yarışmasının yapımcısı Caner Erdem ise, 'Tüm ekibe teşekkür dileklerini' ileterek, jüri üyeleri ve sunucunun adlarını etiketledi. Ünlü modacıNur Yerlitaş'ın bu adlar arasında olmaması gözlerden kaçmadı. Resmi sosyal medya hesabından o yazıyı paylaşan ünlü modacı Nur Yerlitaş, "Senelerce çalıştığım yapımcım çok kibarsınız #vefa #boza" mesajı ile yapımcı Caner Erdem'e sitem etti.

Öykü Serter'in sunuculuğunu üstlendiği 'İşte Benim Stilim' yarışmasında ünlü modacı Nur Yerlitaş'a cevap gelip gelmeyeceği ise şu anda bilinmiyor.