No:309 final yapıyor. FOX TV ekranlarının 65. haftadır yayında kalan dizisi No:309 final bölümü ile bu akşam ekranlarda son defa yerini alacak. Onur ve Lale'nin zorlu aşkına şahit olduğumuz No:309 aldığıı ani final kararı ile sevenlerini üzdü. Peki No:309 neden final yapıyor?

Diriliş Ertuğrul'a geçtiğimiz sezon adeta direnen No:309 bu sezon bu akşam başlayacak olan Ertuğrul Gazi'nin döneminin anlatıldığı dizi karşısında yenik düştü. 

Lale ile Onur arası tam iyiye gidiyor derken herşeyin askıda kalması sevenlerini bir hayli üzeceğe benziyor. Peki No:309 nasıl bitecek? Final de herşey tatlıya bağanacak mı?

LALE ŞOK OLACAK

No:309 final bölümünde herkes Lale'nin şok yaşayacağı anları beklerken, annesiinin evine dönmesi ve annesi Songül2ün kendisine destek olması herkesi üzecek. 

Onur ise Lale'ye kendini affettirme çabası içerisindedir. Peki başarılı olabilecek mi?

NO:309 OYUNCULARINDAN VEDA MESAJI

25 Ekim’de son kez takipçilerinin karşısına çıkacak olan dizide Onur ve Lale karakterine hayat veren başarılı oyuncular “65 hafta boyunca Lale ile Onur’un aşkına şahit oldunuz. İlk kavgalarında da ilk mutluluklarında da siz vardınız. Hikayemiz bu akşam son buluyor. Sizlere bugüne kadar desteklediğiniz için ayrı ayrı teşekkür ederiz”  ifadelerini kullandılar.