Katıldığı televizyon programlarında sunucuları trollemekle fenomen olan Korcan Cinemre, son olarak Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'nu trolledi. Star TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve yayınlandığı ilk günden itibaren reyting rekorları kıran, ünlü sunucu Zuhal Topal'ın sunduğu 'Zuhal Topal'la' izdivaç programına damat adayı olarak katılıp, talip çıktığı gelin adayı trollemesiyle fenomen olan Korcam Cinemre, son olarak Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'nun programında boy gösterdi. Fenomen trolcü Korcan Cinemre'nin hedefinde bu kez, ATV ekranlarında iftar programı sunan Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu vardı.

ATV ekranlarında canlı yayınlanan 'Nihat Hatipoğlu ile İftar' programında, kalabalık arasından söz alan ve Kırgız Türkü olduğunu ifade eden fenomen trolcü Korcan Cinemre, Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'na "Toplu taşıma araçlarında yüksek sesle müzik dinlemek kul hakkına girer mi?" sorusunu sordu.

Katıldığı televizyon programlarındaki sunucuları trollemekle fenomen olan Korcan Cinemre'nin sorusuna yanıt veren Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, "Yüksek sesle konuşmak ve müzik dinlemek başkalarına saygısızlıktır ve doğru bir şey değildir" yanıtını verdi.