Bizim Hikaye dizisinin Tülay'ı güzel oyuncu Nesrin Cavadzade, hakkında çıkan estetikli haberlerine sosyal medya hesabından cevap verdi.

'GÜZEL YA DA ÇİRKİN GÖRÜNMEM GEREKEN SAYISIZ ROL OYNADIM'

Sosyal medya hesabından yaklaşık 10 yıl öncesine ait fotoğraflarını paylaşan Cavadzade, paylaşımına 'Merhaba. fotoğraflarımın altına nadiren ciddi bir şeyler yazıyorum ama bu akşam içimden geldi, ciddiyetle bir kaç şey söyleyeceğim. Bunlar telefonumda bulabildiğim en eski fotoğraflarım. 10 sene öncesi. Evrim/devrim haberlerine cevaben şunu söylemek isterim. Genç, sağlıklı, işini layıkıyla yapan bir kadın olarak kendimi her halimle güzel buluyorum. Şişmanken, zayıfken, makyajlı ve makyajsız, sabah şişliği ile ya da ağlamaktan gözlerim kızarmışken. Hiç fark etmiyor. Bugüne kadar çok güzel ya da çok çirkin görünmem gereken sayısız rol oynadım.

'KENDİMİ HER HALİMLE SEVİP KABUL EDİYORUM'

yeri geldi o kadar güzel çirkinleştim ki beni bunun için ödüllendirdiler bile.:) hem de defalarca. Elbette bu yaptığınız haberlerin okunması için ilginç hale getirmeniz gerekiyor ve benim buna zerre kadar itirazım yok. Sadece yaşayan, nefes alan, bazen hastalanan, bazen yorgun düşen ama ne olursa olsun mücadele eden başarılı bir kadın olarak kendimi her halimle kabul edip sevdiğimi açıklamak istiyorum. ve bu tavrın bana temas eden bütün kadınlara sirayet etmesini diliyorum. Hiçbir şeyin size kendinizi 'daha az' hissettirmesine izin vermeyin. Siz her şeyin fazlasısınız.' notunu düşerek takipçileri ile paylaştı.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.