Önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere takılan Neslihan Atagül, bu yıl dinlenmek istediğini ve setlerde olmayacağını açıkladı. Uzun süredir gözlerden uzak bir hayat yaşayan Neslihan Atagül, bir mağazada alışveriş yaptıktan sonra arkadaşlarıyla yemek yedi. Şıklığıyla dikkati çeken Atagül, ayaküstü gazetecilerle sohbet edip bu yıl setlerde olmayacağını ve bir sonraki projeye kadar dinlenmek istediğini dile getirdi.

NESLİHAN ATAGÜL KİMDİR?

Star TV ekranlarında yayınlanan 'Kara Sevda' dizisinin başrol oyuncusu Neslihan Atagül, 1992 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro bölümünde eğitim hayatına devam eden ünlü oyuncu Neslihan Atagül,
oyunculuk yaşamına ilk kez 2006 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan “Yaprak Dökümü” dizisinde Deniz karakteriyle adım attı. Ekranların başarılı oyuncusu Neslihan Atagül, 2006 yılında “İlk Aşk” filminde oynadı ve bu film ile “Altın Koza Film Festivali”nde “Umut Veren Genç Kadın Oyuncu” ödülüne layık görüldü. 2015 yılında uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Kadir Doğulu ile rüya gibi bir düğünle dünyaevine girdi.