Neslihan Atagül Ve Eltisi Nazlı Emir'in Benzerliği Görenleri Şoke Etti!

Ekranların sevilen oyuncusu Neslihan Atagül ve eltisi Nazlı Emir'in benzerliği görenleri şoke etti.

Magazin dünyasının en sık takip ettiği ünlü isimleri arasında yer alan ünlü oyuncu Kadir Doğulu eşi Neslihan Atagül ve diğer aile bireyleri ile birlikte dün kız istemeye gitti. Küçük kardeşleri Deniz Doğulu'ya kız istemeye giden 'Doğulu Ailesi' merasimden çok özel anları sosyal medya hesabından paylaştı. Evliliğe ilk adımı atan Kadir Doğulu'nun küçük kardeşi Deniz Doğulu ve Nazlı Emir'in heyecanına bütün aile şahit oldu. Deniz Doğulu'nun evliliğe ilk adımı attığı müstakbel eşi Nazlı Emir'in ekranların sevilen oyuncusu Neslihan Atagül'e benzerliği gözlerden kaçmadı.NESLİHAN ATAGÜL KİMDİR?

Star TV ekranlarında yayınlanan 'Kara Sevda' dizisinin başrol oyuncusu Neslihan Atagül, 1992 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro bölümünde eğitim hayatına devam eden ünlü oyuncu Neslihan Atagül,
oyunculuk yaşamına ilk kez 2006 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan “Yaprak Dökümü” dizisinde Deniz karakteriyle adım attı. Ekranların başarılı oyuncusu Neslihan Atagül, 2006 yılında “İlk Aşk” filminde oynadı ve bu film ile “Altın Koza Film Festivali”nde “Umut Veren Genç Kadın Oyuncu” ödülüne layık görüldü. 2015 yılında uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Kadir Doğulu ile rüya gibi bir düğünle dünyaevine girdi.


[G-#16316]

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR