Güzel oyuncu Neslihan Atagül, Uluslararası Emmy Ödülleri tarafından takibe alınan isimler arasında yer aldı. Neslihan Atagül’ün, ekrana veda eden dizisi ‘Kara Sevda’, Emmy Ödülleri’nde ‘En İyi Dizi’ dalında finalist olan ilk Türk yapımı olmuştu.

Uluslararası Emmy Ödülleri, sosyal medya hesaplarından, Christina Ricci, Kevin Spacey, Conan O’Brien, Jeremy Piven, Arnold Schwarzenegger ve Oprah Winfrey gibi dünyaca ünlü isimlerle birlikte Doğulu’yu da takibe aldı. Ödüller, 20 Kasım’da New York’ta yapılacak törenle sahiplerini bulacak.

NESLİHAN ATAGÜL KİMDİR?

Star TV ekranlarında yayınlanan 'Kara Sevda' dizisinin başrol oyuncusu Neslihan Atagül, 1992 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro bölümünde eğitim hayatına devam eden ünlü oyuncu Neslihan Atagül,
oyunculuk yaşamına ilk kez 2006 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan “Yaprak Dökümü” dizisinde Deniz karakteriyle adım attı. Ekranların başarılı oyuncusu Neslihan Atagül, 2006 yılında “İlk Aşk” filminde oynadı ve bu film ile “Altın Koza Film Festivali”nde “Umut Veren Genç Kadın Oyuncu” ödülüne layık görüldü. 2015 yılında uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Kadir Doğulu ile rüya gibi bir düğünle dünyaevine girdi.